Якість

Перевірена якість

Основою для перевіреної якості, гарантованої безпеки і здорового способу життя є унікальні і користуються великою популярністю в Європі сертифікати якості та випробувань RAL-GZ 430 . Вони настільки важливі, що використовуються навіть в якості основи для міжнародної стандартизації. Ми маємо сертифікат RAL-GZ 430 і ви можете бути впевнені, що купуєте перевірену меблі надійного якості. Перевірена часом меблі повинна бути стабільною, безпечною, довговічною, правильно виготовленої і не містить шкідливих для здоров’я компонентів.

Гарантована якість

При лабораторних випробуваннях меблі повинна відповідати вимогам, що пред’являються до неї протягом усього терміну служби і навіть трохи більше:

• м’які меблі повинна витримувати падаючий 30000 раз тестовий вантаж з вагою важкого людини

• дотримання правових норм, таких як Закон про хімічні речовини.

• формальдегіди не повинні використовуватися в продукції.

Безпека

Здорове життя

Здоров’я – добра новина людини. Ми повинні дбати про нього, як про великого скарб. Після багаторічних перевірок хіміками і мебельниками в незалежних випробувальних лабораторіях були встановлені суворі граничні значення вмісту забруднюючих речовин, в деяких випадках навіть більш суворі, ніж наказано законом. Для виробників меблів дотримання цих високих вимог забирає значно більше зусиль і збільшує витрати. Але це значуща і важлива інвестиція для вашого життя: безпека для вашого здоров’я і здоров’я ваших дітей!

Етикетка показника викиду шкідливих речовин

Емісійна етикетка на меблів призначена для інформування клієнтів про викиди забруднюючих речовин. Ми повинні стежити за тим, щоб всі компоненти, такі як холодна піна в тому числі, містили мінімальну кількість забруднюючих речовин. Меблі перевіряється на наявність шкідливих викидів і класифікується за класами A, B, C або D. Наша продукція відповідає найвищим і абсолютно безпечного класу емісії А, який відповідає вимогам сертифікату Blauen Engels .

MY ACCOUNT