Про нас

Наша компанія це:

Компанія 3С Holding з’явилася в 1991 році і включає в себе три фабрики: Candy, Carina і Contract.

Уже сьогодні 3C Holding є одним з найбільших виробників м’яких меблів. Холдинг знаходиться в центрі меблевого регіону Ostwestfalen-Lippe і входить в п’ятірку найбільших і успішних виробників меблів в Німеччині.

М’які меблі Candy – безсумнівно fashion напрямок холдингу, Carina – це, перш за все, комфорт і Contract – м’які меблі для комерційних об’єктів.

Candy

Меблі від компанії Candy з 1996 року стали Меккою для людей, які люблять сучасний стиль. Фабрика робить акцент на сміливих рішеннях дизайну і інноваціях в матеріалах оббивки. Дизайнери Candy володіють безпомилковим почуттям досконалої форми. Створюючи моделі для будинку, вони створюють меблі для життя і затишку, яка надає кожному будинку свій індивідуальний стиль.

«Диван повинен підходити – як хороше взуття» – негласний девіз компанії. А сертифікати Golden M і Emissions Label присуджуються німецької Асоціацією меблевиків тільки тим компаніям, які беззастережно відповідають вимогам високої якості і екологічних стандартів. Абсолютна безпека як матеріалів, так і всього процесу виробництва, дає клієнтам упевненість в тому, що ці меблі для дому – найкращі, які можна придбати. Поряд з високою якістю меблі Candy володіють максимальною функціональністю і довговічністю.

Carina

Carina – це компанія з 30 -річного традиціями – перша компанія, яка заклала основу для створення 3C Holding. Моделі Carina володіють прекрасним дизайном, а також різноманітністю форм і кольорів.

В асортименті цієї високоякісної м’якої мебелі ви побачите вдале поєднання традиційної майстерності з сучасним класичним, непідвладним часу дизайном. Комплекти м’яких меблів Carina мають відмінну якість і довгий термін служби.

Дивани і крісла Carina мають в кожній серії аксесуари для індивідуальних потреб. Carina пропонує широкий вибір меблів від класичних шкіряних диванів до тканинних диванів в модних відтінках. Видатна якість м’яких меблів Carina підтверджена численними нагородами. А Goldene M і Emissionslabel – це сертифікати якості німецької Асоціації меблевиків, які видаються тільки тим компаніям, які дотримуються найвищіх стандартів.

Що про нас кажуть:

Елизавета

Долго не мог определиться с диваном для новой квартиры, решил остановиться на Carina 1080 и не пожалел ни на минуту. Сразу отметил реклайнер и спальное место в одной модели – очень удобно! Для меня это было главным при выборе.

Виктория

Диван полностью соответствует нашим ожиданиям: качество и обещанный комфорт оказались на уровне. Отдельно большое спасибо компетентным менеджерам, которые помогали на всех этапах выбора дивана и всё привезли вовремя!

Олег

Кровать Sunset Candy - это любовь с первого взгляда! До покупки и не знали, что можно с таким комфортом спать: кровать невероятно красивая, выполнена в коже и просто радует. При покупке кресла сомнений в выборе компании точно не будет 🙂

Елена

Мы с дизайнерами не один месяц искали подходящую мягкую мебель для дома. Хотелось все сделать идеально. Чудом нашли мебель 3С - до этого всё казалось простым в дизайне и одинаковым, но потом столкнулись с новой проблемой: выбрать было сложно, ибо нравилось всё:)) О качестве и вовсе нет слов - сразу понимаем, что это вложение не на один год вперед!

Дарина

Нашла в 3С серию Sixty и поняла, что можно укомплектовать весь дом. Купили диван, кресла, кровать и даже стулья в столовую. Есть еще красивенные скамейки для кухни. Думаю…)

Не пропустіть наші новинки!

MY ACCOUNT