101102041_images_12808302829

Гладкі тканини

Гладкі тканини - термін, що позначає безшовні тканини. Вони можуть мати гладку або дуже текстуровану поверхню, часто виділяються химерними нитками, пряжею або візерунками. При цьому присутні, як мінімум, дві групи ниток, що перетинаються одна з одною. Цей метод виробництва надає тканині особливий вид і приємні відчуття.

В каталог
2028448630_w640_h640_mebelnaya-tkan-mikrofibra

Мікрофібра

Як сучасне високотехнологічне волокно, мікрофібра - це універсальна тканина, зазвичай виготовлена з поліестеру або поліаміду. Мільйони найтонших волокон утворюють матеріал цього покриття. Окремі нескінченні нитки/волокна в десять разів тонші шовковистої нитки і переробляються в дрібнозернисту пряжу. Тканини з мікроволокна особливо легкі і в той же час надзвичайно зносостійкі і зручні в догляді.

В каталог
image5

Шенілл

Шенілл - трикотажний матеріал з бархатистою поверхнею, отриманий з синельної пряжі. Одна синельна нитка має багато бічних виступаючих волосків, так званих ворсинок. Внутрішня (так звана "душа") синельної нитки складається як мінімум з двох ниток, переплетених одна з одною під час виробництва пряжі. Тим не менш, це не чиста ворсова тканина, завдяки своїй технології виготовлення, вона належить до гладких матеріалів.

В каталог
mebelniy-velyur8

Велюр

Для цієї тканини особливо характерні приємні відчуття, зовнішній вигляд і довговічність. Типовими властивостями цієї тканини можна назвати наступні моменти: переливання (створюється враження, що тканина має колірні відмінності); відблиски (вплив тиску, тепла тіла, вологості тіла і повітря може привести до видимих змін в шарі ворсу). Залежно від інтенсивності світла вони створюють враження плям, особливо на велюрових або гладких тканинах. Ці властивості типові для велюру.

В каталог
582315871_flok–sovremennoe

Флок-тканини

Флок-тканина - це флокірована м'яка тканина з бархатисто-стебнованим зовнішнім виглядом, ворс якої не вплітається, а прикріплюється до тканини-носія (наприклад, бавовна або поліестер). Верхня сторона виготовлена з синтетичних волокон. Різні структуровані поверхні досягаються шляхом тиснення або завихрення на верхній стороні. Сильними сторонами цього матеріалу є велика різноманітність кольорів і яскраво виражена практичність.

В каталог
Каталог оббивок

Кожа

У нашому асортименті великий вибір шкіри. По виду обробки це два види: напіванілінова і анілінова шкіра.

Напіванілінова шкіра проходить інтенсивну обробку. Щоб домогтися однорідності поверхні, її ретельно шліфують, видаляючи верхній шар, після чого наносять особливе тиснення. Напіванілінова шкіра практична, добре захищає меблі від забруднень і рівномірно забарвлена.

А для справжніх цінителів гарних шкіряних меблів підійде анілінова шкіра, яка виробляється з верхнього лицьового шару шкіри тварини.

Помірна ступінь обробки поверхні дозволяє зберегти природний малюнок. У процесі дублення така шкіра забарвлюється напівпрозорим аніліновим барвником, що надає готовому виробу еластичність і пружність. Це ексклюзивна шкіра вищої категорії якості з повністю натуральної лицьовою поверхнею.

В каталог