
Гладкі тканини
Гладкі тканини - термін, що позначає безшовні тканини. Вони можуть мати гладку або дуже текстуровану поверхню, часто виділяються химерними нитками, пряжею або візерунками. При цьому присутні, як мінімум, дві групи ниток, що перетинаються одна з одною. Цей метод виробництва надає тканині особливий вид і приємні відчуття.

Мікрофібра
Як сучасне високотехнологічне волокно, мікрофібра - це універсальна тканина, зазвичай виготовлена з поліестеру або поліаміду. Мільйони найтонших волокон утворюють матеріал цього покриття. Окремі нескінченні нитки/волокна в десять разів тонші шовковистої нитки і переробляються в дрібнозернисту пряжу. Тканини з мікроволокна особливо легкі і в той же час надзвичайно зносостійкі і зручні в догляді.

Шенілл
Шенілл - трикотажний матеріал з бархатистою поверхнею, отриманий з синельної пряжі. Одна синельна нитка має багато бічних виступаючих волосків, так званих ворсинок. Внутрішня (так звана "душа") синельної нитки складається як мінімум з двох ниток, переплетених одна з одною під час виробництва пряжі. Тим не менш, це не чиста ворсова тканина, завдяки своїй технології виготовлення, вона належить до гладких матеріалів.

Велюр
Для цієї тканини особливо характерні приємні відчуття, зовнішній вигляд і довговічність. Типовими властивостями цієї тканини можна назвати наступні моменти: переливання (створюється враження, що тканина має колірні відмінності); відблиски (вплив тиску, тепла тіла, вологості тіла і повітря може привести до видимих змін в шарі ворсу). Залежно від інтенсивності світла вони створюють враження плям, особливо на велюрових або гладких тканинах. Ці властивості типові для велюру.

Флок-тканини
Флок-тканина - це флокірована м'яка тканина з бархатисто-стебнованим зовнішнім виглядом, ворс якої не вплітається, а прикріплюється до тканини-носія (наприклад, бавовна або поліестер). Верхня сторона виготовлена з синтетичних волокон. Різні структуровані поверхні досягаються шляхом тиснення або завихрення на верхній стороні. Сильними сторонами цього матеріалу є велика різноманітність кольорів і яскраво виражена практичність.

Кожа
У нашому асортименті великий вибір шкіри. По виду обробки це два види: напіванілінова і анілінова шкіра.
Напіванілінова шкіра проходить інтенсивну обробку. Щоб домогтися однорідності поверхні, її ретельно шліфують, видаляючи верхній шар, після чого наносять особливе тиснення. Напіванілінова шкіра практична, добре захищає меблі від забруднень і рівномірно забарвлена.
А для справжніх цінителів гарних шкіряних меблів підійде анілінова шкіра, яка виробляється з верхнього лицьового шару шкіри тварини.
Помірна ступінь обробки поверхні дозволяє зберегти природний малюнок. У процесі дублення така шкіра забарвлюється напівпрозорим аніліновим барвником, що надає готовому виробу еластичність і пружність. Це ексклюзивна шкіра вищої категорії якості з повністю натуральної лицьовою поверхнею.