Виставки

Домашня виставка 3С Holding

Щороку восени холдинг 3С на своїй домашній виставці представляє нові моделі. Ці моделі є концептами і грунтуючись на думці відвідувачів, фабрика відбирає найцікавіші розробки. А на початку року вони вже впроваджуються у виробництво.
У цьому році фабрика вибрала багато красивих і практичних моделей, які можна замовити після новорічних свят, вибравши відповідний матеріал і дизайн для своїх м’яких меблів.

Виставка в Мілані

Напевно, немає людини, якій не було б відомо про найголовнішу щорічну подію в світі дизайну, меблів та інноваційних продуктів в цьому сегменті.

Це міжнародна виставка, яка завжди змішувала бізнес з культурою, формуючи історію дизайну і меблів вчора, сьогодні і завтра. Асортимент товарів, що поєднує в собі якість і технології, сформований завдяки креативності провідних галузевих компаній, які розвивають свій бізнес, щорічно вкладаючи кошти в інноваційні продукти і рішення для облаштування будинку.
Багато експонентів поряд з тисячами продуктів, вперше представлених, підтверджують величезну цінність Salone Internazionale del Mobile як міжнародної виставки творчості та форуму для професіоналів галузі, щорічно збираючи в середньому понад 330 000 відвідувачів з 165 різних країн.
Німецька компанія Candy вже кілька років бере участь в Salone del Mobile в Мілані. Моделі фабрики мають величезний успіх на італійській виставці, так як мають основну перевагу продукту – співвідношення ціни і якості.
А модний і сучасний дизайн надає неповторний стиль м’яких меблів 3C Holding.

MY ACCOUNT